Shitet Apartament 2+1 Zona e Freskut, Tirana

Per Shitje 64,000 €

Karakteristikat

  • ID: 217
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 92 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 64,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1 me vendodhje ne zonen e Freskut. Zona e Freskut ka marre zhvillim kohet e fundit, me ndertime cilesore dhe zhvillimin e infrastuktures, bizneseve dhe sherbimeve te ndryshme, qe ndihmojne banoret e zones per te patur sa me shume facilitete dhe lidhje te shpejte me zonat qendrore te Tiranes. Apartamenti 2+1 eshte pjese e nje godine te re banimi , ndodhet ne kati e 4 banim te kesaj godine me 5 kate. Organizohet ne 1 dhome ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Per ta vizituar kete apartament, mos hezitoni te na kontaktoni: C. 0684073990 E. [email protected]

Prona të ngjashme