Shitet apartament 110 m2 ne zonen e freskut . , Tirana

Per Shitje 55,500 €

Karakteristikat

  • ID: 396
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 111 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 55,500 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet apartament 110 m2 ne zonen e freskut . Apartamenti eshte i organizuar ne soxhorno me kend gatimi , dy dhoma gjumi , tualet dhe ballkon .Lokacioni i kompleksit te mundeson nje pamje piktoreske te kryeqytetit . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990

Prona të ngjashme