Jepet me qera apartament 2+1 ! , Tirana

Per Qira 350 €

Karakteristikat

  • ID: 603
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 350 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Jepet me qera apartament 2+1 tek Xhamlliku, 1.5 km nga qendra, kati dyte ,pallat i ri me ashensor, e mobiluar totalisht. Njera dhome mobilohet sipas deshires se klientit . Apartamenti orjentohet nga lindja ne perendim. Ka dy veranda dhe dy ballkone . Per me shume informacion per pronen mundeni te na kontaktoni ne c.0684073990 ose [email protected]