Shitet aktivitet biznesi me nje siperfaqe prej 124 m2 ne zonen e bllokut ! , Tirana

Per Shitje 50,000 €

Karakteristikat

  • ID: 606
  • Lloji i Prones: Shopping Mall
  • Sipërfaqja:: 124 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 50,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet aktivitet biznesi me nje siperfaqe prej 124 m2 ne zonen e bllokut ! Eshte nje mundesi shum e mire investimi ne raport me lokacioni ne te cilin ndodhet prona investimin dhe destinacioni i biznesit qe eshte aktualisht . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990