Jepet me qera ambjent komercial 90 m2 te rruga e Elbasanit ! , Tirana

Per Qira 450 €

Karakteristikat

  • ID: 607
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 90 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 450 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet me qera ambjent komercial 90 m2 te Rruga e Elbasanit ! Ambjenti eshte i pershtatshem per te zhvilluar aktivitet sherbimi ne fushen e estetikes , agjensi turistike , exchange etj . Ambjenti ndodhet ne nje zone e cila ka qarkullim te larte dhe e aksesushem me zonat kryesore te kryeqytetit . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990

Prona të ngjashme