Shitet apartamente 2+1 te rruga Kavajes ! Rruga Kavajes, Tirana

Per Shitje 129,580 €

Karakteristikat

  • ID: 608
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 115 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 129,580 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartamente 2+1 me siperfaqe totale 117.8 ne katin e 8 ne nje nga komplekset me te bukur ne Tirane. Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe tualet edhe 1 ballkone. .Ndodhet ne katin e 8 -te te nje godine banimi me 11 kate. Zona perreth te mundeson te gjitha fasilitetet. Godina eshte ndertuar me teper cilsi . Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni: C : 0684073987 ose 0684073990 E. [email protected]

Prona të ngjashme