Shitet toke industriale ne zonen e Vishaj Tirane Prane restorante Vishaj, Tirana

Per Shitje 300,000 €

Karakteristikat

  • ID: 610
  • Lloji i Prones: Land
  • Sipërfaqja:: 6128 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 300,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Shitet Toke ne zonen e Vishaj ne Tirane me nje shiperfaqe 6128 m2.Toka eshte e pozicionuar ne nje fushe e rrethuar me peme. Zona eshte ne zhvillime si zone industriale per prodorime kapanonesh dhe magazinash.Toka ndodhet prane restorante Vishaj. Per me shume informacion kontaktoni ne C.0684073987 ose 0684073990 E. [email protected]