Shitet apartamente 1+1 ne rrugen e Kavajes rruga Kavajes, Tirana

Per Shitje 83,600 €

Karakteristikat

  • ID: 611
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 76 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:New
  • Cmimi: 83,600 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet apartamente 1+1 me siperfaqe totale 76 ne katin e 4 ne nje nga komplekset me te bukur ne Tirane. Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje + kuzhine, 1 dhoma gjumi dhe tualet edhe 1 ballkone. .Ndodhet ne katin e 4 -te te nje godine banimi me 11 kate. Zona perreth te mundeson te gjitha fasilitetet. Godina eshte ndertuar me nje cilsi teper te larte . Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni: C : 0684073987 ose 0684073990 E. [email protected]

Prona të ngjashme