Shitet apartamente 1+1 ne rrugen e Kavajes , Tirana

Per Shitje 82,200 €

Karakteristikat

  • ID: 612
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 75 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:New
  • Cmimi: 82,200 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet apartamente 1+1 me siperfaqe totale 74.7 ne katin e 9 ne nje nga komplekset me te bukur ne Tirane. Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje + kuzhine, 1 dhoma gjumi dhe tualet edhe 1 ballkone. .Ndodhet ne katin e 9 -te te nje godine banimi me 11 kate. Zona perreth te mundeson te gjitha fasilitetet. Godina eshte ndertuar me nje cilsi teper te larte . Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni: C : 0684073987 ose 0684073990 E. [email protected]

Prona të ngjashme