Jepet me qera Apartament 1+1 75 m2 ne hyrje te rruges se Kavajes ! , Tirana

Per Qira 350 €

Karakteristikat

  • ID: 613
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 75 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 350 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet me qera Apartament 1+1 75 m2 ne hyrje te rruges se Kavajes ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor te vogel i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ne te cilen ndodhet dhe kendi i gatimit por i shkeputur nga dhoma e dites , dhoma matrimoniale tualeti dhe ballkoni . Apartamenti eshte i arreduar ne kushte bashkekohore . Eshte i pozicionuar buze rruges se Kavajes e cila eshte e aksesushme me te gjitha rruget e tjera te kryeqytetit .Per me teper informacion na kontaktoni ne 0686051414 ose 0684073990

Prona të ngjashme