Jepet ambjente me qira ambjent komercial ne rrugen Don Bosko rruga Don Bosko, Tirana

Per Qira 2,200 €

Karakteristikat

  • ID: 615
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 215 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 2,200 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Jepet ambjente me qira ne rrugen Don Bosko ambjent komercial .Albjenti eshte me dy kate,ne cdo kate ka hapsire me 107, kati 0 ka funksionuar si dyqan dhe ne kati 1 funksionon si Bar Kafe. Ambjenti ndodhet ne rrugen kryesore. Ambjenti ka nje vendodhje perfekte . Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni: C : 0684073987 ose 0684073990 E. [email protected]