Jepet me qira ambjente per zyre ose biznese ne Don Bosko rruga Don Bosko, Tirana

Per Qira 600 €

Karakteristikat

  • ID: 749
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 34 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 600 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Ne nje nga ndertimet me te reja dhe cilesore ne Tirane , te jepet me qira ambient komercial me siperfaqe m2 i pozicionuar ne katin e 0-te .Pamje nga Gjykata Administrative .
Ambienti ka siperfaqe te konsiderueshme si dhe organizim perfekt per tu shfrytezuar per zyra apo sherbime te tjera.Per me shume informacion edhe per te vizituar kete prone mund te na kontaktoni: C.0684073987 C.0684073990 [email protected]