Apartament 2+1 per qera ne zonen e Don Boskos. Rruga Don Bosko, Tirana

Per Qira 400 €

Karakteristikat

  • ID: 802
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 120 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 400 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament 2+1 per qera ne zonen e Don Boskos. Apartamenti pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Siperfaqja e apartamentit eshte 120 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, garderobe, tualet dhe verande e madhe. Ofrohet i mobiluar me nje mobilim bashkekohor dhe te rehatshem. Orientohet nga lindja, dhe ofron pamje te hapur te zones perreth. Ftohja dhe ngrohja sigurohet nga kondicioner. Zona eshte e qete dhe ofron akses te lehte ne zonen e Zogut te Zi. Pallati ofron administrim dhe ashensor. Cmimi 400 Euro/muaj. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit. 0684073990.