Jepet me Qira Ambient Komercial te Myslym Shyri Myslym Shyri, Tirana

Per Qira 900 €

Karakteristikat

  • ID: 806
  • Lloji i Prones: Shop
  • Sipërfaqja:: 25 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 900 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet me Qira Ambient Komercial tek Rr.Myslym Shyri me siperfaqe prej 25 m2 , i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti ..
Ambjenti ndodhet ne katin 0 ka orientim nga Veriu , ka nje fasade xhami prej 3m metra me pamje nga Rruga kryesore.
gjithashtu Dyqani ka dhe nje magazine te vogel per te magazinuar mallin e dyqanit dhe nje tualet.
Lartesia e ambjentit eshte 3.5m metra.
Eshte ne nje zone shume te mir te Tiranes, ne nje nga rruget me te populluara.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni !C.0684073987 C.0684073990 [email protected]

Prona të ngjashme