Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Yzberishtit ne Tirane. Rruga Thoma Koxhia, Tirana

Per Shitje 73,000 €

Karakteristikat

  • ID: 808
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 88 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 73,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament per shitje ne rrugen Thoma Koxha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 119.42 m2 e ndare ne 87.58 m2 siperfaqe e brendshme, 17.17 m2 siperfaqe verande dhe 14.87 m2 siperfaqe e perbashket. Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, koridor dhe dy tualete. Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje mobilim bashkekohor. Orientohet nga veri-perendimi dhe ofron nje pamje te hapur te zones perreth. Zona eshte e qete dhe ka akses te lehte ne rrugen Besim Alla, ne zonen e Astirit etj. Pallati ofron administrim dhe ashensor. I pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Cmimi 700 Euro/m2. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit 0684073990.