Apartament me Qira 165 m2 te Varri i Bamit. Rr Sadik Petrela, Tirana

Per Qira 250 €

Karakteristikat

  • ID: 809
  • Lloji i Prones: Penthouse
  • Sipërfaqja:: 165 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 250 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament me Qira ne rrugen Sadik Petrel.Apartamenti me tipologji 2+1, ndodhet ne katin e dyte te nje Vile.Apartamenti ka orientim nga jugu dhe ofron nje pamje panoramike te Tiranes.Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar.Zona ne te cilen ndodhet apartamenti i ka te gjitha facilitetet e mundshme.Disponon Certifikate pronesie.Per me teper informacion ose nje shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni : C.0686051414 C.0684073990 [email protected]