Jepet me qira apartamente 2+1 te Toro Drini Abdi Toptani, Tirana

Per Qira 1,800 €

Karakteristikat

  • ID: 810
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 155 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 1,800 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Jepet me Qira Apartament 2+1 ne Qender te Tiranes . Apartamenti me nje siperfaqje prej155m2. Organizohet me nje sallon bashke me kendin e kuzhines, 2 dhoma gjumi te mobiluara , 2 tualete dhe nje ballkon.
Apartamenti disponon dhe nje depo magazine dhe njevend parkimi
Apartamenti eshte i orjentuar nga Juglindja gje qe ben te mundur ndricim natyral per nje pjese te mire te dites.
Ne prone jane bere investime teper cilesore ne mobilim. Jepet me qira me nje cmim prej 1800 euro /Muaj diskutohet cmimi . Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!
C.0684073987 C.0684073990 [email protected]

Prona të ngjashme