Jepet me qira apartamente 3+1 te Torre Drini Abdi Toptani, Tirana

Per Qira 2,100 €

Karakteristikat

  • ID: 811
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 197 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:New
  • Cmimi: 2,100 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Jepet me Qira Apartament 3+1 ne Qender te Tiranes .
Apartamenti ka nje siperfaqje 197m2. Organizohet ne nje sallon bashke me kendin e ngrenies, 3 dhoma gjumi te mobiluara me mobilje te reja dhe bashkekohore , 2 tualete dhe nje ballkon. Apartamenti Disponon nje depo, magazine dhe nje vend parkimi .
Orientimi Juglindje gje qe ben te mundur ndricim natyral per nje pjese te konsiderueshme te dites. Ne prone jane bere investime teper cilesore dhe mobilje ne gjendje shume te mire. Jepet me qira me nje cmim prej 2100 euro /Muaj i diskutushem . Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni! C.0684073987 C.0684073990 [email protected]

Prona të ngjashme