Ambjent Komercial me Qira, 130m2 te Shkolla e Kuqe. Rr Qemal Stafa, Tirana

Per Qira 600 €

Karakteristikat

  • ID: 813
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 130 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 600 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet me Qira Ambjent Komercial tek rruga Qemal Stafa ,afer shkolles se kuqe, me siperfaqe prej 130 m2,me 1 tualet,i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri,me orientim nga perendimi dhe ka nje fasade xhami prej 20 metrash nga rruga kryesore. Lartesia e ambjentit eshte 4m.Per me teper informacion ose nje shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni : C.0686051414 C.0684073990 [email protected]