Apartament 2+1 te rruga e Kavajes, 107m2. Rr Kavajes, Tirana

Per Shitje 105,000 €

Karakteristikat

  • ID: 814
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 127 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 105,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet Apartament ne rrugen e Kavajes,afer Globit.Apartamenti me tipologji 2+1, ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri.Apartamenti ka nje siperfaqe 107m2 dhe nje verande 20m2 Apartamenti ka orientim nga jugu.Zona ne te cilen ndodhet apartamenti i ka te gjitha facilitetet e mundshme.Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar.Disponon Certifikate pronesie.Per me teper informacion ose nje shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni : C.0686051414 C.0684073990 [email protected]

Prona të ngjashme