Apartamente ne shitje prane ish Fushes se Aviacionit. Ish Fusha e Aviacionit, Tirana

Per Shitje 0 €

Karakteristikat

  • ID: 815
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Under construction
  • Cmimi: 0 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Shiten Apartamente prane Ish Fushes te Aviacionit.
Pjese e nje kompleksi pallatesh 4,11 dhe 12 kateshe, ne ndertime e siper. Apartamentet jan te siperfaqeve te ndryshme. Godinate banimit vlersohen per siguri dhe cilesi te lart ne ndertim. Zona me nje hov te madh zhvillimi eshte nje vlere e shtuar per apartamentet.
Per me shume informacion te detajuar kontaktoni:0684073990/0696899386