Shitet Ndertese Private 120m2 te zona Myslym Shyri. Rr Reshit Collaku, Tirana

Per Shitje 157,000 €

Karakteristikat

  • ID: 816
  • Lloji i Prones: Villa
  • Sipërfaqja:: 157 m2
  • Dhoma: 4
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 157,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet Ndertese private nje kateshe ne Rr Reshit Collaku te Myslym Shyri. Ndertesa ka nje siperfaqe ndertimi prej 120 m2 dhe 37 m2 oborr. Prona organizohet ne nje holl,3 dhoma gjumi ,nje banjo dhe nje koridor te madh i cili ben shperndarjen neper dhoma.Prona shitet me nje cmimm okazion prej 1000/m2 dhe eshte mundesi shume e mire edhe per banim,por edhe per ndertim. Prona shitet e mobiluar dhe eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me teper informacion ose nje shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni : C.0686051414 C.0684073990 [email protected]