Apartament me Qira 120 m2 te Komuna e Parisit. Rruga Sulejman Delivna, Tirana

Per Qira 500 €

Karakteristikat

  • ID: 820
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 120 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 500 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament me qira ne rrugen Sulejman Delvina,te Komuna e Parisit.Apartamenti me tipologji 2+1, ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri.Apartamenti ka orientim nga lindja.Apartamenti eshte i investuar dhe i mobiluar ne menyre bashkohore.Zona ne te cilen ndodhet apartamenti i ka te gjitha facilitetet e mundshme.Disponon Certifikate pronesie.Per me teper informacion ose nje shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni : C.0697288530 C.0684073990 [email protected]

Prona të ngjashme