Ambient Komercial me Qira 40m2, te Brryli. Rr Vllazen Huta, Tirana

Per Qira 350 €

Karakteristikat

  • ID: 824
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 40 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:New
  • Cmimi: 350 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Ambient Komercial me Qira ne rrugen Vllazen Huta,afer Poliklinikes Iraniane me siperfaqe prej 40 m2 , i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti,vecanerisht per laborator,klinike ,farmaci etj. Ambjenti ndodhet ne katin 1 dhe ka orientim nga veriu , ka nje fasade xhami prej 10m metra me pamje nga rruga kryesore. Lartesia e ambjentit eshte 3.3 metra. Eshte ne nje zone shume te mir te Tiranes, ne nje nga rruget me te populluara. Per me teper informacion ose nje shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni : C.0686051414 C.0684073990 [email protected]