Shiten Vila ne Resortin San Pietro Gjiri Lalzit, Durrës

Per Shitje 0 €

Karakteristikat

  • ID: 987
  • Lloji i Prones: Villa
  • Sipërfaqja:: 204 m2
  • Dhoma: 4
  • Statusi:New
  • Cmimi: 0 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

San Pietro Resort resorti i ëndërrave që kombinon banimin dhe turizmin, ndikon pozitivisht në zhvillimin e zonës dhe i sjell zonës saktësisht atë që mungon. Vilat ndodhen në vijën e parë të ndërtimit, shumë pranë detit,
Dy kate, hapësira të bollshme, dhomë ndenje ekstravagante dhe 4 dhoma gjumi. Fasada me vetrata të larta bën të mundur ndriçimin natyral në të gjithë ambientet e vilës si dhe pamje panoramike të hapësirave përreth, në çdo moment kudo të ndodheni. Vendbanim unik dhe elegant, superior në cdo aspekt.Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: C.0684073987 ose 0684073990 E. [email protected]

Prona të ngjashme