Okazion ! Apartament 2+1, 650 Euro/m2 ! Rr 29 Nentori, Tirana

Per Shitje 58,565 €

Karakteristikat

  • ID: 993
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 90 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:New
  • Cmimi: 58,565 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet apartament ne Rrugen 29 Nentori pranë Casa Italia. Apartamenti me tipologji 2+1,ndodhet ne katin e 2-te ne nje nga komplekset e reja dhe moderne qe po ndertohen ne kete zone. Ky apartament eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje , ambjent gatimi , 2 dhoma gjumi, 1 tualete dhe 1 ballkon,ka kubaturë të rregullt, organizim perfekt të dhomave të cilat shpërndahen me njëra-tjetrën nëpërmjet koridorit . Ndertimi ne te cilin ndodhet apartamenti, eshte nga ndertimet me cilesine me te larte dhe me nje vendodhje perfekte e cila ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode dhe te rehatshme.Per me teper informacion ose nje shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni : C.0686051414 C.0684073990 [email protected]