Jepet me Qira Ambjente biznesi ne Qender te Tiranes Qender,Piazza, Tirana

Per Qira 1,400 €

Karakteristikat

  • ID: 1028
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 95 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 1,400 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet me qira ambjente biznesi ne Qender te Tiranes, ambjenti ka tre ndarje me nje siperfaqe totale 95m2.Vendodhja eshte ne mbrapa Muzeut Kombetare te Piazza me pamje nga rruga kryesore, mund te jete ne funksione si Klinike, Agjensi,zure Avokatie Noter etj.ambjenti ka dhe nje hapsire para qe mund te shfrytzohet shume mir gjithashtu nga dy anet ka dere dhe nga mbrapa objektit dhe nga para me nje fasade xhami ka nje tualete.Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: C.0684073987 ose 0684073990 E. [email protected]

Prona të ngjashme