Shitet apartamente 3+1 te Pallati me Shigjeta Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana

Per Shitje 1,200 €

Karakteristikat

  • ID: 1033
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 214 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 1,200 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet super apartamente 3+1 Dublex te Pallati me Shigjeta ,apartamenti ka nje holle pritje bashke me kuzhine me hapsire te bollshme, 3 dhoma gjumi dy tualete gjithashtu diponon nje verande me siperfaqe 32 m2 e mbyllur.Apartamenti ka gjith pamjen nga Qendra e Tiranes me orientime Lindje-Veri-Perendime ndersa aparamenti ne katin me larte ka orientime ne te gjitha krahet gjithashtu ka dy shkalle per te kaluar te apartamenti siper dhe shkalle te brendeshem nga apartamenti dhe te jashtme nga shkalla e pallatit.Apartamenti eshte i mir investuar dhe i mobiluar shume bukur.Sistemi i kondicionimit nga me te miret dhe cdo dhome disponon kondicioner. Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: C.0684073987 ose 0684073990 E. [email protected]

Prona të ngjashme