Shitet apartamente 2+1 ne Bulevardin Gjergj Fishta NISHARAKU, Tirana

Per Shitje 112,840 €

Karakteristikat

  • ID: 1039
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 87 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 112,840 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet apartamente 2+1 ne Bulevardin Gjergj Fishta,apartamenti eshte pjese e nje pallati te ri i ndertuar me teper cilsi,apartamenti ndodhet ne katin e 7 ka dy dhoma gjumi nje holle pritje sebashku me kuzhine dhe nje tualet e nje ballkon. Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: C.0684073987 ose 0684073990 E. [email protected]

Prona të ngjashme