Shitet Apartamente 2+1 te Kopshti Botanike Rruga Kodra e Diellit, Tirana

Per Shitje 0 €

Karakteristikat

  • ID: 1052
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 88 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 0 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje prej zonave të Tiranës në zhvillim të favorshem në kohët e fundit .
Organizohet ne dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i mire orjentuar dhe ofron ndricim gjate gjithe dites. Pozicionohet ne katin 2 ashensor, ne nje pallat me ndertime me cilsi.Apartamenti ka nje hapsire 87.9m2 dhe ndodhet ne katin e dyt banime . Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: C.0684073987 ose 0684073990 E. [email protected]