Apartament per shitje ne Porcelan ! , Tirana

Per Shitje 53,000 €

Karakteristikat

  • ID: 1140
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 55 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 53,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament per shitje ne Porcelan ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor te vogel i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ku ndodhte kendi i gatimit dhe tualeti .Me pas kalohet te dhoma e gjumit dhe ballkoni .Apartamenti eshte i pozicionuar buze rruges kryesore ne afersi te stacionit te autobuzit . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990

Prona të ngjashme