Shitet Apartament 3+1 prane Delijorgjit Prane Delijorgjit, Tirana

Per Shitje 290,000 €

Karakteristikat

  • ID: 1157
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 170 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:New
  • Cmimi: 290,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet super apartament 3+1 prane Delijorgjit . Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma , 1 dhome ndenje dhe 2 tualete . Apartamenti eshte i shtruar me parket . Ka 2 ballkone qe kane nje pamje te mrekullueshme . Zona te ofron te gjitha facilitetet per nje jete sa me komode . Per nje vizite ne prone kontaktoni : 0684073990 ose email : [email protected]

Prona të ngjashme