Magazine me qera ,600m2. Tufine, Tirana

Dhene me qira 800 €

Karakteristikat

  • ID: 1227
  • Lloji i Prones: Warehouse
  • Sipërfaqja:: 600 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 800 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Jepet me qera magazine ne zonen e Tufines . Magazina ka siperfaqe 600m2 , 2 hyrje , shkalle, ambjent per zyre dhe 2 tualete . Magazina eshte e larte 4m dhe ka gjithashtu nje oborr 500m2 . Magazina eshte shume e mirembajtur dhe e pershtatshme per shumllojshmeri aktivitetesh. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 dhe [email protected]