Apartament 1+1 Me Qera , Tirana

Dhene me qira 300 €

Karakteristikat

  • ID: 1228
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 300 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet me qera apartament 1+1 te Ish Parku Autobuzave . Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem + kuzhine , 1 gjome gjumi , 1 tualet, koridor dhe 1 ballkon .
Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar dhe shume i mirembajtur . Zona ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet. Per me shume informaicon ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 dhe [email protected]

Prona të ngjashme