Apartament me qera te Komuna e Parisit ! , Tirana

Per Qira 300 €

Karakteristikat

  • ID: 1229
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 80 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:New
  • Cmimi: 300 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament me qera te Komuna e Parisit ! Aparatmenti eshte i organizuare ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni .Me pas kalohet te dhoma e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre komode . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990

Prona të ngjashme