Jepet me qira Ambient Biznesi tek Kopshti Zoologjik . Kopshti Zoologjik, Tirana

Per Qira 1,200 €

Karakteristikat

  • ID: 1230
  • Lloji i Prones: Business environment
  • Sipërfaqja:: 220 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 1,200 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Jepet me qira Ambient Biznesi tek Kopshti Zoologjik ne katin 0 . Ambienti eshte nje mundesi e mire investimi per aktivitete te ndryshme dhe gjithashtu mund te shfrytezohet edhe si zyre . Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone telefononi ne nr. e celularit 0684073990 ose ne email : [email protected]

Prona të ngjashme