Super Apartament 3+1 Ne Shitje , Tirana

Per Shitje 250,000 €

Karakteristikat

  • ID: 1231
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 136 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 250,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Shitet Apartament 3+1 prane Myslym Shyrit ne rrugen "Islam Alla".
Apartamenti ka siperfaqe 136 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 sallon te madh ndenje , 1 kuzhine , 3 dhoma gjumi ,2 tualete , ballkon dhe tarrace e shfrytezueshme .
Apartamenti ndodhet ne katin 9 , eshte totalisht i rinovuar dhe eshte i pabanuar me pare . Gjithashtu apartamenti eshte plotesisht i mobiluar dhe me nje arredim modern dhe cilesor . Zona ku ndodhet apartamenti eshte nder zonat me te preferuara ne Tirane e cila ofron te gjitha facilitetet. Per me shume informacion kontakto ne C.0684073990 dhe [email protected]

Prona të ngjashme