Apartament 2+1+2 Ne Shitje , Tirana

Per Shitje 85,600 €

Karakteristikat

  • ID: 1232
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 107 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Under construction
  • Cmimi: 85,600 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 ne rrugen "Demir Zyko" prane kompleksit ASL te Oxhaku.
Apartamenti ka siperfaqe 107m2 dhe ndodhet ne katin e katert te nje pallati te sapo ndertuar i pajisur gjithashtu me ashensor .Apartamenti eshte i organizuar ne nje koridor shperndares , sallon ndenje + kuzhine ,2 dhoma gjumi, 1 ballkon si dhe 2 tualete ku njeri i perket dhomes matrimoniale . Zona ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet . Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 dhe [email protected]