Apartament 2+1 ne shitje , Rruga e Elbasanit , Tirana

Per Shitje 165,000 €

Karakteristikat

  • ID: 1233
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 113 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 165,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne rrugen e Elbasanit . Apartamenti ka siperfaqe 112,59m2dhe eshte i organizuar ne nje koridor shperndares , nje sallon ndenje + nje kuzhine , 2 dhoma gjumi , nje tualet dhe nje verande e madhe qe u jep akses dalje te gjitha dhomave . Apartamenti ka ndricim natyral dhe orientim veri-lindje . Apartamenti ndodhet ne katin 3 banim te nje objekti te sapo ndertuar i pajisur me ashensor . Zona ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet . Gjithashtu eshte nje mundesi e mire investimi pasi ndodhet afer Fakultetit Ekonomik . Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 dhe [email protected]

Prona të ngjashme