Apartament me qera te Rruga e Kosovareve ! , Tirana

Per Qira 350 €

Karakteristikat

  • ID: 1234
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 70 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 350 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament me qera te Rruga e Kosovareve ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet dhe kendi i gatimit . Me pas kalohet te dhoma e gjumit dhe tualeti. Apartamenti ofron komoditet ne menyren si eshte mobiluar . Per me teper informacion na kontaktoni ne C: 0684073990 0693503642

Prona të ngjashme