Apartament per shitje te Komuna e Parisit ! , Tirana

Per Shitje 80,000 €

Karakteristikat

  • ID: 1235
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 64 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:New
  • Cmimi: 80,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament per shitje te Komuna e Parisit ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites , dhomen e gjumit dhe tualeti.Eshte kati i 8-te , pjese e nje kompleksi i cili perfundon per nje periudhe nje vjecare . Eshte mundesi e mire investimi sepse zona ka kerkesa te larte per qeradhenie. Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990 \\ 0693503642

Prona të ngjashme