Apartament ne shitje te Komuna e Parisit ! , Tirana

Per Shitje 82,000 €

Karakteristikat

  • ID: 1236
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 66 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:New
  • Cmimi: 82,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament ne shitje te Komuna e Parisit ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites , dhomen e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte pjese e nje godine banimi 9-kate e cila perfundon per nje periudhe 1 vjecare . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990

Prona të ngjashme