Apartament me qera prane RTSH . , Tirana

Per Qira 700 €

Karakteristikat

  • ID: 1237
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 120 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 700 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament me qera prane RTSH . Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni. Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe dy tualetet . Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre komode . Per me teper informacion na kontaktonin ne C:0684073990 / 0693503642

Prona të ngjashme