Për Shitje Ose Me Qira Lokale afariste, 21 Dhjetor Kompleksi Magnet, Tirana

Per Shitje 75,000 €

Karakteristikat

  • ID: 1238
  • Lloji i Prones: Business environment
  • Sipërfaqja:: m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 75,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet ose jepet me qera ambjent biznesi ne zonen e 21 dhjetorit ne kompleksin Magnet. Ambjenti eshte 44m2 dhe eshte i pershtatshem per shumellojshmeri aktivitetesh .Kompleksi ku ndodhet ambjenti eshte plotesisht i banuar, prandaj ky ambjent eshte nje mundesi e mire investimi . Zona ku ndodhet ambjenti eshte nder zonat me te preferuara e cila ofron te gjitha facilitetet. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Prona të ngjashme