Toke Ne Shitje , Farke , Tirana

Per Shitje 90 €

Karakteristikat

  • ID: 1247
  • Lloji i Prones: Land
  • Sipërfaqja:: 11800 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 90 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Shitet toke ne Farke e pershtatshme per ndertim . Siperfaqja e tokes eshte 11800m2 . Zona ku ndodhet toka eshte nder zonat me te preferuara dhe me te kerkuara per ndertim Vila.
Cmimi eshte 90euro/m2. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 dhe [email protected]

Prona të ngjashme