Toke Ne Shitje , Farke E Madhe , Tirana

Per Shitje 120 €

Karakteristikat

 • ID: 1248
 • Lloji i Prones: Land
 • Sipërfaqja:: 3200 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi:New
 • Cmimi: 120 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 0

Përshkrim

Shitet toke ne Farke e pershtatshme per ndertim . Siperfaqja e tokes eshte 3200 m2 . Zona ku ndodhet toka eshte nder zonat me te preferuara dhe me te kerkuara per ndertim Vila. Cmimi eshte 120euro/m2. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 dhe [email protected]

Prona të ngjashme

Per Shitje $ 80 €
 • 40 m2
 • 0
 • 0
Per Shitje $ 90 €
 • 11800 m2
 • 0
 • 0