Toke Ne Shitje , Vore , Tirana

Per Shitje 49,000 €

Karakteristikat

  • ID: 1255
  • Lloji i Prones: Land
  • Sipërfaqja:: 1400 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 49,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Shitet toke ne zonen e Vores . Toka ka siperfaqe 1400m e pershtatshme per ndertim , shumellojshmeri biznesesh . Toka ndodhet ngjitur me Fredi Generator . Zona ku ndodhet eshte zone ne zhvillim dhe zone shume e mire investimi . Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]