Truall Ne Shitje me leje ndertimi , Sauk , Tirana

Shitur 170,000 €

Karakteristikat

  • ID: 1256
  • Lloji i Prones: Land
  • Sipërfaqja:: 750 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 170,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Shitet 750m2 truall ne Sauk . Trualli eshte me leje ndertimi si dhe projekt te gatshem Vile+pishine . Zona ku ndodhet trualli eshte nje zone e qete dhe mundesi shume e mire investimi. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 dhe [email protected]

Prona të ngjashme