Jepet me qera ambjent komercial ne qender ! , Tirana

Per Qira 8 €

Karakteristikat

  • ID: 1262
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 2500 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 8 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 12

Përshkrim

Jepet me qera ambjent komercial ne qender ! Ambjenti ka nje siperfaqe 2500 m2 dhe eshte i organizuar ne 6-te kate .Ambjenti eshte i investuar dhe i paisur me te gjitha sistemet ngrohje-ftohje ,sistemet e sigurise . Ambjenti mund te jepet dhe per zyra te vogla me vlere 10 euro per m2 ! Per me teper informacion na kontaktoni ne:0684073990

Prona të ngjashme