Shitet Toke ne Mjulle-Bathore. Mjulle - Bathore, Tirana

Per Shitje 950,000 €

Karakteristikat

  • ID: 1265
  • Lloji i Prones: Land
  • Sipërfaqja:: 9500 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 950,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Shitet Toke 9500 m2 ne Mjulle - Bathore . Zona ku ndodhet toka eshte nje zone e qete dhe mundesi shume e mire investimi. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 dhe [email protected]